+38(096)05-46-123 info@vitonrg.com

Тарифи

УВАГА!

 

У зв’язку з коливанням ціни на ринку відповідно до порівняльного аналізу ДП “Оператора ринку” ринку «на добу наперед» за січень місяць  (https://www.oree.com.ua/index.php/web/128 ) відповідно до Закону України «Про ринок електричної енергії»  повідомляємо Вас про підвищення цін на електричну енергію у наступних розрахункових періодах.

Вартість послуг з постачання електричної енергії

Ціна (тариф) електричної енергії за 1 кВт*год визначається за формулою:

Ціна = ЦРДН + Цпостачальника + Тп + НБ , де 

ЦРДН – середньозважена ціна купівлі електричної енергії на ринку «на добу наперед» (РДН), яка наведена на офіційному сайті Оператора ринку за відповідний розрахунковий період (грн/кВт*год без ПДВ)

НБ- вартість небалансів, по кожному споживачу розраховується окремо.

Цпостачальника – ціна послуг постачальника становить:

Винагородапостачальника Місячне споживання за усіма об’єктами ( МВт.год) Умови оплати за розрахунковий період (РП)у % відношенні від вартості заявленого обсягу**
за 5 діб до РП до 5 числа до 10 числа до 15 числа
1.5 % Більше 900 100%      
2 % Більше 900 40% 30%   30%
2 % Від 200 до 900 50%   50%  
2,5 % Від 200 до 900 25% 25%   50%
3 % Від 100 до 200 100%      
4 % Від 100 до 200       100%
7 % до 100       100%

* Винагорода враховує витрати Постачальника на гарантійне фінансове забезпечення для  участі в  РДН і Балансуючому ринку України для цілей закупівлі електроенергії Споживачу.

** Розрахунок планових платежів визначається за фактичною ціною для Споживача, що склалася за попередні два місяці.

Тп – тариф на послуги з передачі електричної енергії, затверджений відповідною постановою НКРЕКП на відповідний розрахунковий період (грн/кВт*год без ПДВ)

Крім того, ПДВ – 20 %

Відповідності до того, як Споживач здійснює плату послуг з розподілу : самостійно, або через Постачальника з подальшим перерахунком Постачальником оператору системи розподілу, то в ціну може включатись тариф на послуги з розподілу  електричної енергії, затверджений відповідною постановою НКРЕКП на відповідний розрахунковий період (грн/кВт*год без ПДВ)

У разі зміни розміру регульованих цін (тарифів) на послуги, що надаються на ринку електричної енергії, які  Постачальник зобов’язаний враховувати при визначені вартості одиниці Товару, може змінюватися ціна за одиницю Товару пропорційно зміні розміру регульованих цін (тарифів). У цьому випадку зміна ціни за одиницю товару відбуватиметься на підставі ч.7. п.5. с.41  Закону «Про публічні закупівлі» шляхом підписання додаткової угоди до Договору.

У разі установлення Регулятором цін (тарифів) на послуги, що надаються на ринку електричної енергії, які до укладення Договору не були передбачені (плата за надання яких не здійснювалася Постачальником), але які Постачальник буде зобов’язаний врахувати при визначенні вартості одиниці Товару, може змінюватися ціна за одиницю товару (електричної енергії) пропорційно розміру регульованих цін (тарифів). Ціна послуги з передачі електричної енергії, яка є складовою частиною ціни Товару, може бути змінена у відповідності до затвердженого НКРЕКП тарифу на цю послугу,  відповідно до законів України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг», «Про ринок електричної енергії».

 

 

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю