+38(096)05-46-123 info@vitonrg.com

ВП «Енергоатом-Трейдинг» реалізував весь виставлений обсяг електроенергії. Зростає активність учасників ринку

Опубликовано: 25.05.2021 в 14:33

Автор:

Категории: НОВИНИ

11 грудня на Українській енергетичній біржі відбувся аукціон з продажу електричної енергії, де ініціатором виступив ВП «Енергоатом-Трейдинг» ДП «НАЕК «Енергоатом», який реалізував увесь виставлений обсяг.

На аукціон було виставлено блочну позицію з 1 до 7 та 24 годину у торговій зоні ОЕС України обсягом 38 400 Мвт.год. Термін постачання електроенергії визначено з 16.12.2020 по 31.12.2020 року.

За результатами аукціону середньозважена ціна сформувалася на рівні 872.58 грн. Загальна вартість реалізованої електроенергії склала 33,5 млн. грн. Аукціон викликав підвищену увагу серед учасників ринку, кількість яких на торгах становила 19. Торги багаторазово продовжувалися, а учасники ринку охоче торгувались під час аукціону. Така активність учасників сприяє формуванню ринкових цін на ринку двосторонніх договорів.

Загалом було укладено 14 угод та визначено 8 переможців, а саме такі компанії: Автобансервіс, НЕК Укренерго, Віто Енерджі, ЕТГ, Південь Енерго Збут, Мартін Трейд, ОНК-Груп, Енерго Збут Транс.

Довідка щодо реалізації електричної енергії

«Сьогоднішні тенденції показують зростанні кількості активних учасників ринку електроенергії. Вперше електроенергію придбав паливний трейдер «Автобансервіс», що оперує мережею АЗС під брендом «KLO». Загалом, зростання обсягів реалізації на ринку двосторонніх договорів дає позитивний вплив на економіку — цьому сприяють вибір торгових інструментів, а також швидкість і зручність розрахунків за угодами на УЕБ», — підсумував результати аукціону Генеральний директор УЕБ Олександр Коваленко.

Зазначимо, що 15 та 16 грудня відбудеться аукціон з продажу електроенергії, виробленої з альтернативних джерел. ДП «Гарантований покупець» виставив позиції з періодом відпуску на третю декаду грудня 2020 року. Загальні обсяги позиції складають 211 420 МВт.г та 7 700 МВт.г відповідно.

https://www.ueex.com.ua/presscenter/news/vp-energoatom-trejding-realizuvav-ves-vistavlenij-obsyag-elektro/

0
Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
Генерация пароля