+38(096)05-46-123 info@vitonrg.com

На Вінниччині у Якушинецькій ОТГ використовуватимуть відновлювальні джерела енергії

Опубликовано: 10.06.2018 в 20:41

Автор:

Категории: НОВИНИ

Сьогодні, за участю голови обласної державної адміністрації Валерія Коровія, першого заступника голови ОДА Андрія Гижка, Віце-президента Фонду підтримки будівельної галузі  Торальфа Вайзе та Якушинецького сільського  голови Василя Романюка відбулось підписання Меморандуму.

Сьогодні, за участю голови обласної державної адміністрації Валерія Коровія, першого заступника голови ОДА Андрія Гижка, Віце-президента Фонду підтримки будівельної галузі  Торальфа Вайзе та Якушинецького сільського  голови Василя Романюка відбулось підписання Меморандуму про партнерство та співпрацю з розвитку місцевих громад в сфері використання відновлювальних джерел енергії між обласною державною адміністрацією, Якушинецькою сільською радою та Фондом підтримки будівельної галузі.

Предметом меморандуму є співпраця сторін у сферах використання відновлювальних джерел енергії на території Якушинецької об’єднаної територіальної громади шляхом створення та функціонування паливно-енергетичного кластеру, метою якого є забезпечення екологічного, безперебійного та якісного енергопостачання території місцевої громади, а також сприяння економічного розвитку регіону.

«В ході нашої співпраці з Фондом підтримки будівельної галузі вже є ряд позитивних прикладів. І ми маємо багато цікавих ідей та напрацювань і завжди готові до подальшої співпраці. Переконаний, що у Вінницькій області досить просто втілювати у життя найрізноманітніші проекти. Окрім того, в Україні активно проходить процес децентралізації, в ході якого першочергово територіальним громадам передано фінансові ресурси, а згодом адміністративні повноваження. Це зумовило відкриття по всій території області центрів надання адміністративних послу для населення. Хочу наголосити, що Вінниччина є абсолютним лідером із надання цих послуг населенню серед всіх регіонів України. І ці зміни дуже позитивно сприймаються громадянами. Ще одним важливим напрямком роботи, якому приділяється значна увага керівництва області є запровадження проектів екологічного спрямування. Одним з прикладів є той факт, що Вінницька область нараховує близько сорока сонячних електростанцій та виробляє 25 % сонячної енергетики України. Таким чином наш регіон займає перше місце серед областей України в даній галузі», — зазначив Валерій Коровій.

Окрім того, сторони в подальшому обмінюватимуться інформацією та технологіями з метою ефективного досягнення спільно мети співробітництва.

«Нещодавно було підписано меморандум, що стосується освітньої галузі. І ми маємо на меті продовжувати співпрацю з вашим регіоном. Як один з керівників фонду , я бачу ряд перспектив для нашого подальшого партнерства. Хочу зазначити, що всі ті проекти, які ми запроваджуємо та підтримуємо у Вінницькій області значно відрізняються від решти наших проектів, які ми втілюємо в інших регіонах України. Це зумовлено тим, що між Фондом та нашими партнерами на Вінниччині налагодились дуже дружні стосунки та чудові соціальні зв’язки. Завдяки цьому нам дуже просто працювати у вашому регіоні та впроваджувати свої проекти у різних сферах життя», — зазначив в ході зустрічі Торальф Вайзе.

Фонд підтримки будівельної галузі є дочірнім фондом Фонду Ебергарда Шьока і має резиденцію в Києві. Його організовано Фондом Ебергарда Шьока і він підтримує проведення проектів Фонду Ебергарда Шьока, які відбуваються в Україні. Крім того, він опрацьовує власні проекти та провадить їх самостійно.

Центральною сферою тут є створення нових концепцій, продовження та проведення власних серій лекцій та навчальних заходів, підготовлених ФПБГ, в університетських та інженерних колах України.

За допомогою своїх заходів та проектів Фонд забезпечує передачу нових знань та технологій і опрацьовує економічні, суспільні, структурно-політичні та освітньо-політичні теми. Також, для реалізації своїх заходів та проектів у своєму розпорядженні Фонд має експертів із всіх аспектів професійного будівельного ремесла, будівельної галузі в цілому та у сфері професійної освіти.

0

Всего комментариев: 0

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.

Вы можете использовать следующие HTML тэги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
Генерация пароля